نکات برتر در زمینه سئو کسب و کار وردپرس

نکات برتر در زمینه سئو کسب و کار جدید وردپرس

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یک موضوع گسترده است و هنگامی که شما به عنوان یک کسب و کار یا صاحب وب سایت جدید شروع به کار می کنید ، کمی طاقت فرسا به نظر می رسد. اما نگران نباشید! در این مقاله ، ما SEO را به چند حوزه کلیدی تقسیم کرده ایم تا به مدیریت بیشتر آن کمک کنیم.

یک افزونه SEO خوب نصب کنید

استفاده از افزونه SEO برای بهینه سازی محتوا در وب سایت وردپرس شما ضروری است. آنها بسیاری از ویژگی های عالی را برای کمک به شروع رتبه بندی سایت شما ارائه می دهند. خوشبختانه افزونه های SEO متعددی در دسترس است که به بهبود موقعیت صفحات و پست های شما در موتورهای جستجو کمک می کند.

معرفی افزونه سئو Yoast

به طور کلی Yoast SEO محبوب ترین و شناخته شده ترین افزونه وردپرس موجود است. این افزونه رایگان به شما کنترل بسیاری از عوامل مهم SEO مانند عناوین و کدها ، نقشه های سایت XML ، لینک های ثابت ، پیوندهای اجتماعی و موارد دیگر را می دهد.

Yoast SEO Post Meta

Yoast SEO همچنین به شما امکان می دهد کلمه کلیدی خود را مشخص کنید. به این ترتیب شما واقعاً می توانید یک بخش خاص از محتوا را برای رتبه بندی کلمات کلیدی با ارزش بالا بهینه کنید. اگر از کلمه کلیدی به اندازه کافی و در مکان های مناسب استفاده کرده اید ، Yoast به شما نشان می دهد. همچنین در مورد آنچه می توانید برای بهبود محتوای خود انجام دهید توصیه می کند تا اطمینان حاصل کنید که سایت شما دارای شانس مبارزه با کلمات کلیدی خاص است.

سئوی محلی با افزونه Yoast Local Seo

اگر مشاغل محلی دارید و مکان های فیزیکی دارید ، باید افزونه Yoast’s SEO for را نصب کنید. و اگر یک فروشگاه آنلاین دارید ، از Yoast Local Seo برای WooCommerce استفاده کنید.

وقتی برای SEO محلی بهینه سازی کنید ، موتورهای جستوجو کاربرانی که نزدیک شهر یا کشور شما هستند را هدف قرار می دهند. این می تواند به شما در موتورهای جستجو برای جستجوهای محلی رتبه بندی کند و همچنین به شما این امکان را می دهد تا به راحتی نقشه های Google ، اطلاعات تماس ، مکان فروشگاه و زمان باز شدن را در وب سایت وردپرس خود وارد کنید.

تحقیق کلمات کلیدی متناسب با سایت شما

تحقیقات کلمات کلیدی برای مشاغل جدید ضروری است. پس از تعیین اینکه چه چیزی را می فروشید و به چه کسی می فروشید ، مهم است که تعیین کنید مشتریان شما چه چیزی را جستوجو می کنند.

با استفاده از این ویژگی می توانید محتوای وب سایت خود را با تمرکز بر این کلمات کلیدی بنویسید.سایت شما شانس خوبی برای رتبه بندی این شرایط دارد. در نتیجه ، وقتی شخصی این کلمات کلیدی را جستجو می کند ، در موتورهای جستجو با سایت شما روبه رو می شود.

Google Keyword Planner

اما بخشی از استراتژی کلمات کلیدی خوب استفاده از ترکیبی از تغییرات و پشتیبانی از کلمات کلیدی است. با Google Keyword Planner می توانید به سرعت تعیین کنید که از کلمات کلیدی مورد نظر در پست های خود استفاده کنید. این ابزار محبوب به شما امکان می دهد کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود را تایپ کنید. سپس برنامه ریز اطلاعات مهمی را در مورد تعداد افرادی که برای کلمات کلیدی منتخب شما جستجو می کنند ، ارائه می دهد.

به طور مشابه ، برنامه ریز کلمات کلیدی Google نیز توجه شما را به کلمات و عبارات مرتبطی که در جستجو هستند مرتبط با کلمات کلیدی اصلی شما قرار می دهد. سپس باید سعی کنید از این موارد در محتوای خود برای رتبه بندی سایت خود برای انواع کلمات کلیدی محبوب که با سایت شما سازگار هستند استفاده کنید.

همچنین می توانید از ابزارهای رایگان مانند Ubersuggest برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط تر یا Google Trends برای کشف کلمات کلیدی جدید و پرطرفدار در منطقه خود استفاده کنید. اینها ابزارهای فوق العاده ای هستند که شما می توانید بدون نیاز به ورود به حساب Google خود از آن استفاده کنید.

برای داشتن سایت موفق لینک سازی را جدی بگیرید

لینک سازی عامل مهمی در الگوریتم گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها است. بنابراین مطمئن شوید که پیوندهای خوبی را به سایت خود اضافه می کنید ، چه داخلی و چه خارجی و میتوانید از آموزش های رایگان سئو ما مطالعه کنید. به مرور زمان لینک ها به صورت ارگانیک ظاهر می شوند ، اما به عنوان یک تجارت جدید باید تلاش کنید تا نحوه ایجاد لینک های اولیه برای وب سایت خود را برنامه ریزی کنید.

راهنمای سئو لینک های داخلی

لینک های داخلی مربوط به سایر صفحات یا پست های درون وب سایت شما است. به عنوان مثال ، اگر لینکی را به SEO اضافه می کنیم ، این یک لینک داخلی به صفحه ای در وب سایت خودمان است که در مورد SEO صحبت می کند.

افزودن لینک های داخلی به سایت شما راهی آسان برای کمک به بهبود موقعیت شما در موتورهای جستجو است. لینک های داخلی باعث می شود Google بتواند در سایت شما جستجو کرده و محتوای شما را رتبه بندی کند. لینک های داخلی نیز برای بازدیدکنندگان سایت شما به بهبود پیدا کردن محتوا کمک می کند و می تواند به افزایش زمان صرف شده در سایت شما کمک کند و مدت زمان بیشتری کاربر در سایت شما می ماند.

هنگام ایجاد مقالات یا صفحات در وب سایت خود ، به یاد داشته باشید که به سایر پست ها یا صفحات مربوطه لینک دهید. علاوه بر این ، حتماً از لینک های داخلی برای راهنمایی کاربران به مهمترین صفحات خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، از صفحه اصلی خود باید به صفحاتی لینک دهید که می خواهید بازدیدکنندگان بعدی در آن قرار بگیرند (در صفحه اصلی خانه سایت ما به مقالات اصلی خود که به نظر ما مفیدتر هستند و همچنین به عنوان آخرین پست های ما هستند لینک می دهیم).

هرجا که لینک صفحات و پست ها منطقی است ، از این فرصت استفاده کرده و لینک های داخلی را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

راهنمای سئو لینک های خارجی یا بک لینک

لینک های خارجی از وب سایت های دیگر که به محتوای شما لینک داده می شود ، بک لینک یا لینک خارجی نامیده می شود. در مقایسه با لینک های داخلی ، مطمئناً ایجاد آنها دشوارتر است. بسیار مهم است که از سایت های معتبر و مرتبط به وب سایت خود بک لینک بگیرید. با لینک های خارجی ، Google تشخیص می دهد که سایت شما مهم است و این می تواند به رتبه سایت شما در نتایج جستجو کمک کند.

یک راه عالی برای ایجاد لینک به سایت شما ارسال پست مهمان در سایت های دیگر است. با دیگر سایت ها، مشاغل مشابه ، وبلاگ های آنلاین و سایت های خبری و هر وب سایت مرتبط دیگری که می توانید پیدا کنید ، تماس بگیرید. با نوشتن پست های مهمان برای این سایت ها می توانید لینک را به سایت خود بازگردانید.

افزودن محتوا به صورت منظم و با کیفیت

وقت گذاشتن و تلاش برای راه اندازی وبلاگ برای کسب و کار خود می تواند مزایای بی شماری داشته باشد. موتورهای جستجو دوست دارند ببینند که یک وب سایت دائماً در حال بروز رسانی و افزودن است. ارسال مقالات وبلاگ روزانه یا هفتگی به شما کمک می کند تا این کادر را علامت بزنید.

یک وبلاگ همچنین به سایت شما اجازه می دهد تا محتوای کلی ، منابع ترافیک و در نهایت رشد را ایجاد کند. افزودن مطالب جالب و ارزشمند باعث جذب بازدیدکنندگان جدید و ترغیب کاربران مکرر خواهد شد. استفاده از انواع مختلف رسانه ها مانند ویدئو ، پادکست و وبینار را برای جذب مخاطبین مختلف در نظر بگیرید. ترافیک به وبلاگ شما نه تنها برای تجارت شما خوب خواهد بود ، بلکه افزایش تعداد بازدیدکنندگان به رتبه بندی موتورهای جستجو در کسب و کار جدید شما کمک می کند.

در نهایت ، اطمینان حاصل کنید که برای موضوعات جدید پست های جدید بنویسید. شما محتوای تکراری نمی خواهید. در عوض بر تمرکز هر پست وبلاگ بر روی یک کلمه کلیدی متفاوت تمرکز کنید. این امر باعث می شود سایت شما رتبه بندی کلمات کلیدی متنوعی را داشته باشد و در نتیجه مخاطبان بیشتری را جذب کند. هرچه محتوای جالب و متنوع بیشتری ارسال کنید ، احتمال ارتباط شما با کاربران جدید بیشتر می شود.

بالا بردن سرعت سایت شما یک عامل موثر سئو است

اطمینان حاصل کنید که وب سایت وردپرس شما در بالاترین سطح ممکن کار می کند. موتورهای جستجو عواملی مانند بهینه سازی تصویر و سرعت سایت را در نظر می گیرند. بنابراین بهینه سازی عملکرد کلی سایت شما راه دیگری است که می توانید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهبود ببخشید.

نظارت بر سرعت سایت

Google به سایت هایی که به سرعت بارگیری می شوند و تجربه کاربری عالی را ارائه می دهند ، نمره مثبتی در نظر می گیرد. بنابراین اگر زمان بارگذاری سریع سایت شما وجود نداشته باشد ، این می تواند موقعیت شما در موتورهای جستجو را بسیار تحت تاثیر قرار دهد.

اگر از عملکرد سایت خود مطمئن نیستید ، ممکن است بخواهید از یک ابزار رایگان برای تست سرعت سایت استفاده کنید. یکی از گزینه های عالی Pingdom Tools است . نسخه رایگان این سرویس مدیریت عملکرد برتر وب سایت ، در میان سایر کاربردها ، به شما امکان می دهد سرعت بارگذاری سایت خود را به سرعت آزمایش کنید. همچنین گزارشات کاملی تولید می کند تا به شما کمک کند بفهمید چه جا هایی باعث کند شدن سایت شما می شود و چه کارهایی می توانید برای بهبود زمان بارگذاری انجام دهید.

یکی دیگر از ابزارهای خوب Google PageSpeed ​​Insights است . این ابزار سایت شما را با استفاده از رویکرد اول نمایه سازی تلفن همراه تجزیه و تحلیل می کند به این معنی که عملکرد سایت شما را بر اساس دستگاه های تلفن همراه قبل از نسخه دسکتاپ بررسی می کند.

سرعت سایت خود را افزایش دهید

چند راه آسان برای افزایش سرعت سایت شما وجود دارد. ابزارهای سرعت صفحه ای که گزارش شده اند را در نظر بگیرید ، اما چند ترفند وجود دارد که می توانید بدون توجه به آنها انجام دهید.

در مرحله اول ، به هاست و سرویس میزبانی مورد استفاده خود دقت کنید . یک قالب مدرن و سریع بارگذاری موتورهای جستجو را تحت تأثیر قرار می دهد.

استفاده از میزبان وب با کیفیت بسیار مهم است.همیشه یک شرکت میزبانی وردپرس مدیریت شده با سطح بالا انتخاب کنید.

سایر نکات مهم برای بهبود سرعت سایت شما شامل نصب چند افزونه مختلف در وب سایت وردپرسی شما است. در نظر بگیرید با استفاده از یک افزونه کش، یک افزونه بهینه سازی تصویر ، و یک افزونه بهبود سرعت میتوانید تا میزان قابل توجه ای سرعت سایتتان را بهبود ببخشید اما در استفاده از این افزونه ها دقت کافی را داشته باشید و قبل از استفاده ، از سایت خود یک بک آپ تهیه کنید.

همه اینها می تواند عملکرد سایت شما را بهبود بخشد و به شما کمک کند در موتورهای جستجو مورد توجه قرار بگیرید.

سایت خود را در نسخه موبایل بهینه کنید

اگر می خواهید وب سایت وردپرس شما در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشد ، داشتن یک قالب رسپانسو برای موبایل یکی دیگر از عوامل مهم است. امروزه تقریباً غیرممکن است که قالب خریداری کنید که برای موبایلرسپانسیو نباشد.

ممکن است بخواهید AMP برای وردپرس خود نصب کنید. به طور خلاصه  AMP (Accelerated Mobile Pages) به شما امکان می دهد بارگذاری سریعتر و نسخه های ساده شده صفحات خود (با ذخیره سازی ، HTML کمتر ، بدون جاوا اسکریپت و غیره) را در دستگاه های تلفن همراه نمایش دهید. اگر وبلاگ شما بخش مهمی از وب سایت شما است ، AMP می تواند ایده خوبی برای شما باشد.

Google PageSpeed ​​Insights

همانطور که قبلاً ذکر شد ، برای بررسی عملکرد سایت شما در تلفن همراه ، به ابزار Google Speed ​​Insights مراجعه کنید. به سادگی لینک وب سایت خود را تایپ کنید و گوگل از عملکرد تلفن همراه سایت شما نمره ای از 100 به شما می دهد و توصیه هایی در مورد بهبود آن ارائه می دهد.

جمع بندی نهایی سئو برای تجارت سایت های جدید

بسیاری از مشاغل ، به ویژه هنگامی که تازه شروع به کار کرده اند ، زمان لازم برای اختصاص به SEO را ندارند. و راه منطقی این است که از یک متخصص سئو برای کمک به بهینه سازی وب سایت خود استفاده کنید.

برای یافتن افراد مناسب SEO ، توصیه هایی از اطرافیان خود بپرسید. همیشه سعی کنید با مشتریان قبلی که با آنها کار کرده صحبت کنید ، فقط توصیفات را نخوانید.

استخدام یک متخصص سئو می تواند راهی عالی برای یک کسب و کار جدید باشد تا راه خود را در موتورهای جستجو سریعتر آغاز کند. همچنین میتوانید به صورت رایگان با متخصص های سئو ما در زیر همین مقاله کامنت بزارین و در ارتباط باشید.

از آموزش راضی بودین ؟
+1
0
+1
0
+1
0

سلام👋، من امید نوروزی هستم

ابتدا با وردپرس آشنا شدم و بعد از مدتی علاقه به برنامه نویسی پیدا کردم و حالا عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم

شاهکار جدید سازنده قالب وودمارت

قالب فروشگاهی با دمو دیجی کالا و اکالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *