کدام افزونه امنیت برای وردپرس بهتر است Sucuri یا Wordfence ؟

Sucuri یا Wordfence – کدام افزونه امنیت برای وردپرس بهتر است؟

 

آیا به دنبال کشف بهترین افزونه امنیت وردپرس هستید؟ خوب برای مرتب سازی همه پرسش های شما ، ما مقاله ای را برای شما آورده ایم که عناصر کلیدی دو افزونه معروف وردپرس را که می توانند خدمات عالی را در مورد امنیت وب سایت و مدیریت وب سایت ارائه دهند.

Sucuri و Wordfence دو افزونه امنیتی هستند که هویت معتبری را در دنیای شبکه های اجتماعی/اینترنت به دست آورده اند و همچنین در انتقال ویژگی های اساسی امنیت به یک وب سایت به طور کلی تأثیرگذار بوده اند. هنگام نصب بهترین گزینه موجود برای مدیریت تنظیمات امنیتی سایت شما ، می توانیم سردرگمی شدید مدیر وب سایت را درک کنیم. خوب ، در این مورد ، این مقایسه بین Sucuri و Wordfence به شما کمک می کند تا بهترین افزونه را انتخاب کرده و تمام تنش ها و استرس های امنیتی خود را کاهش دهید.

چرا افزونه های امنیتی برای وب سایت های وردپرس ضروری هستند؟

دنیای اینترنت برای بسیاری از بدافزارها و فعالیت های مخرب باز است که اغلب می تواند باعث خرابی وب سایت شود و شبکه اجتماعی خود را به صورت رایگان دچار اختلالات و مشکلات مکرر کند. اینترنت اغلب یک وب سایت رایگان به اشتراک گذاری با داده ها و اطلاعات بالقوه است که اغلب در معرض نقض داده ها و تلاش های هکرها قرار می گیرد که می تواند وب سایت را از بین ببرد و نشت داده های معتبری داشته باشد.

این نشت داده ها یکی از خطرناک ترین اشکال هک است که در آن داده های ذخیره شده در یک وب سایت می تواند فاش شود ، از طریق آن هکرها می توانند اطلاعات کاربر مربوط به حساب های بانکی و آدرس ها را که بعداً بسیار دست و پا گیر می شوند ، ردیابی کنند. این همچنین می تواند تهدیدی برای تصویر کلی یک وب سایت باشد و اعتمادی را که وب سایت در تمام این مدت به دست آورده بود به خطر بیندازد.

افزونه های امنیتی مانند Wordfence و Sucuri ضروری هستند زیرا پوشش امنیتی در همه این وب سایت ها (هنگام نصب) ایجاد می کنند و وب سایت را در برابر هر گونه اشکال مخرب و فعالیت های بدافزار تقویت می کنند. آنها همچنین اسکن ها و تجزیه و تحلیل داده های منظم را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که سیستم ها بدون مشکل هستند و در برابر هرگونه نقض از اطلاعات محافظت می شوند.

Sucuri برای وردپرس

Sucuri Security - حسابرسی ، اسکنر بدافزار و سخت شدن امنیت

Sucuri یکی از برترین ابزارهای امنیتی با عملکردهای مختلف است که آن را به یکی از برترین ابزارهای امنیتی تا کنون تبدیل کرده است. این شرکت در سال 2010 توسط Daniel Cid تأسیس شد که باعث شد Sucuri به عرصه موفقیت و پیروزی بزرگ در حوزه امنیت وب برسد.

بعداً ، Sucuri توسط GoDaddy خریداری شد که موفقیت آن را بیشتر کرد و باعث شد Sucuri با بررسی ها و بازخوردهای باورنکردنی به آرشیو جهانی وردپرس برسد.

Sucuri توانسته است تجزیه و تحلیل عمیق خود را مدیریت کرده و خود را به عنوان برندی معرفی کند که مردم می توانند در مورد ارتباطات امنیتی قوی به آن اعتماد کرده و ایمان داشته باشند. جنبه های پوشش داده شده توسط Sucuri بسیار زیاد است و به تغییراتی در کانال های امنیتی وب سایت ، به روز رسانی گزارش های هک ، انجام بررسی های امنیتی و اسکن فعالیت های بدافزار مربوط می شود.

افزونه امنیتی Wordfence

Wordfence یک افزونه امنیتی دیگر است که دارای ویژگی های عالی است و قابلیت های فایروال را برای کاهش ناهنجاری های وب سایت تبلیغ می کند. رتبه بندی این افزونه در وردپرس بسیار عالی است و در مورد محدود کردن فعالیت های مخرب در وب سایت ، خدمات را ارائه می دهد.

Wordfence پشتیبانی بسیار خوبی در برابر ترافیک بیش از حد سایت و محافظت در برابر افردا جعلی ارائه می دهد که می تواند باعث خرابی وب سایت شود و اغلب منجر به از بین بردن وب سایت می شود. برای به حداقل رساندن آثار آن ، Wordfence از یک فایروال فعال در برابر چنین حملات بیش از حد محافظت می کند و وب سایت را سالم نگه می دارد

بیایید با توضیح و مقایسه پنج ویژگی کلیدی افزونه های Wordfence و Sucuri از جمله موارد زیر ، شروع کنیم.

 • اسکن بدافزارها
 • دیواره آتش
 • نظارت
 • امن سازی یا Hardening

شروع کنیم!

1. اسکن بدافزارها

در این ویژگی ، ما اسکنرهای Sucuri و Wordfence را مقایسه می کنیم. این به طور کلی به عنوان ویژگی مورد استفاده توسط افزونه های امنیتی برای اسکن سیستم و رد خطاهای مربوط به بدافزارها و ویروس ها ، اشکالات سیستم و خطاهای وب سایت تعریف می شود.

تنظیمات Sucuri

اسکنر نمونه Sucuri به کاربران امکان می دهد تا در برابر هر گونه اشکال ، خطای سیستم ، بدافزار یا ویروسی که می تواند آسیب بیشتری به وب سایت وارد کند ، یک اسکن کامل انجام دهند. علاوه بر این ، sucuri ویژگی های بهینه ای مانند:

سفارشی سازی تنظیمات امنیتی : در این ویژگی مجموعه ، کاربران می توانند اعلان های امنیتی خود را سفارشی کنند و همچنین می توانند اسکن های دوره ای بدافزار خود را با توجه به ترجیحات و الزامات خود برنامه ریزی کنند.

بررسی سایت و یکپارچگی اسکن: یک بررسی سایت و اسکنر یکپارچگی را ارائه می دهد که از طریق آن کاربر می تواند هر کد مخرب را که در کد منبع های خارجی هستند و بعداً می تواند عملکرد وب سایت شما را مختل کند ، ردیابی کند. Sucuri همچنین یک اسکنر یکپارچگی برای تشخیص و رفع مشکلات و خطاهای اصلی فایل ارائه می دهد.

Post Hack Measures : افزونه Sucuri دارای مکانیزم اندازه گیری هک پس از ارسال است که در آن افزونه نکات و ترفندهایی را در مورد نحوه احیای وب سایت شما ارائه می دهد اگر سایت شما به دلیل تهدید خارجی یا تلاش برای هک آسیب دیده باشد.

گزینه های اسکنر Wordfence

در مورد Wordfence ، وقتی به تنظیمات اسکنر نمونه می پردازیم ، این افزونه به کاربران امکان می دهد وضعیت اسکن خود را بررسی کنند ، اسکن هایی را انجام دهند.

وضعیت اسکن : Wordfence به کاربران امکان می دهد تا اسکن های جداگانه ای را بر اساس بررسی های امنیتی مختلف انجام دهند ، کاربران می توانند از بین سه گزینه استاندارد ، برای بهبود امنیت سایت انتخاب کنند.

سطوح شدت اسکن : Wordfence تهدیدها را در چهار سطح مهم مانند پایین ، متوسط ​​، زیاد و بحرانی طبقه بندی می کند. پس از انجام اسکن با Wordfence ، کاربران می توانند وب سایت خود را تحت دسته های تعیین شده به روز کنند که از طریق آنها کاربران می توانند از میزان بدافزارها و ویروس هایی که وب سایت در حال حاضر در معرض آنها قرار دارد ، ایده بگیرند.

نوع اسکن : Wordfence انواع مختلفی از اسکن ها را ارائه می دهد که در درجه اول تحت اسکن های محدود ، استاندارد و با حساسیت بالا گروه بندی می شوند. کاربران می توانند نوع اسکن مورد نظر خود را انتخاب کرده و گزارش وضعیت مورد نظر را دریافت کنند.

مراحل اسکن : Wordfence اسکن را به چندین مرحله تقسیم می کند که از طریق آنها کاربر می تواند پیشرفت و عملکرد وب سایت خود را بررسی کند. اسکن مناطق مشکل ساز مربوط به اسپم ، بررسی لیست بلوک شده ، وضعیت سرور و تغییرات فایل را جستوجو کند.

2. فایروال

فایروال یک سپر محافظ است که توسط افزونه های امنیتی وردپرس برای فعال کردن اقدامات ایمن وب سایت استفاده می شود و خطر قرار گرفتن سیستم در معرض هرگونه بدافزار ، ویروس یا اشکال را کاهش می دهد که می تواند بر بهره وری کلی سیستم/نرم افزار تأثیر بگذارد. ما مکانیزم های مهم فایروال و ویژگی های هر دو افزونه را با هم مقایسه می کنیم تا مطمئن شویم کدام یک امنیت و حفاظت برتر را ارائه می دهد.

حفاظت Sucuri

دیوار آتش Sucuri (فقط در نسخه پولی افزونه موجود است) به وب سایت های وردپرس محافظت کامل در برابر حملات خارجی را ارائه می دهد. این ویژگی ها شامل یک فایروال بی عیب و نقص (WAF) است که وب سایت را در برابر هرگونه بدافزار خارجی و حملات ویروسی محافظت می کند.

حفاظت از حمله روز صفر: Sucuri می تواند تهدیدهای جدید هک را کاهش دهد و آسیب پذیری های موجود سایت را تعمیر کند تا وب سایت شما ایمن شود. از آنجا که حملات روز صفر آسیب پذیری شناخته شده ای هستند ، Sucuri از ترکیبی از پروفایل های رفتارهای مخرب ، لیست بلوک های خودکار و موارد دیگر استفاده می کند.

کاهش حملات DDOS:  با کاهش حملات DDoS ، زمان خرابی وب سایت را بهینه می کند و با این کار سایت شما از ترافیک جعلی در امان می ماند.

Brute Force Attacks : افزونه Sucuri همچنین می تواند از حملات Brute Force جلوگیری کند که ممکن است هنگام حمله هکر به وب سایت در هر زمان رخ دهد. چنین حملات وحشیانه می تواند اطلاعات حساس وب سایت را به خطر اندازد. اما دیوار آتش Sucuri با بهینه سازی وب سایت برای مقاومت در برابر چنین حملاتی ، به لطف ویژگی هایی مانند 2FA ، محدود کردن تلاش های ورود به سیستم ، مسدود کردن ربات ها ، مسدود کردن جغرافیایی و موارد دیگر ، تهدید را از بین می برد.

دیوار آتش Wordfence

فایروال Wordfence به صاحبان وب سایت وردپرس در برابر حملات وب محافظت می کند و از چندین تهدید از تزریق SQL ، اسکریپت نویسی بین سایت ها ، بارگذاری فایل های مخرب ، گنجاندن فایل های محلی و… محافظت می کند.

وضعیت فایروال : Wordfence حفاظتی را ارائه می دهد که می تواند در درجه یا میزان محافظت از یک وب سایت برای بهبود مقاومت در برابر تهدید توضیح داده شود. از این رو Wordfence حلقه های وضعیت فایروال را ارائه می دهد که دارای کد رنگی هستند ، رنگ خاکستری به این معنی است که وب سایت هنوز در حالت اولیه خودش است ، در حالی که برای دستیابی به 100٪ فاکتور از نظر تنظیم بهینه دیوار آتش ، کاربر باید مجموعه دسترسی مانند دیوار آتش را فعال کند.

بهینه سازی فایروال : کاربران همیشه می توانند فایروال Wordfence خود را بهینه کرده و سطح حفاظتی را که می خواهند وب سایت خود را با آن محافظت کنند ، انتخاب کنند. Wordfence در حال حاضر سطح حفاظتی اساسی و گسترده ای را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که کاربران همیشه می توانند بر اساس ترجیحات و در دسترس بودن خود یک بررسی منظم و کامل انجام دهند.

3. نظارت

مانیتورینگ یک ویژگی است که گزارشات مسیر و به روزرسانی های پیشرفت/عملکرد ایجاد شده توسط افزونه های امنیتی را نشان می دهد تا کاربر را در مورد استفاده عمومی خود از نظر به روزرسانی وب سایت و تغییرات DNS آگاه کند. ما همچنین اتصالی ایجاد می کنیم تا مطمئن شویم کدام افزونه بهترین نظارت را برای وب سایت های وردپرس ارائه می دهد.

نظارت امنیتی Sucuri

Sucuri نظارت بر تقاضا را ارائه می دهد که در آن کاربران می توانند پیشرفت و عملکرد وب سایت خود را با استفاده از هشدارها و اعلان ها که در مورد گزارش مسیر خود مطلع می شوند پیگیری کنند. امنیت وب سایت Sucuri تمام جنبه های اساسی مربوط به موارد زیر را پوشش می دهد.

 • اسکن بدافزارهای وب سایت ، اسکن IOC
 • اسکن هرزنامه وب سایت (SEO)
 • آشکارساز لیست سیاه و اسکن سمت سرور
 • نظارت بر به روز بودن وب سایت
 • اسکن DNS و SSL

Sucuri همچنین گزارش های ایمیل را ارائه می دهد. این موارد را می توانید از حساب خود فعال کنید تا گزارش های هفتگی یا ماهانه را با نتایج اسکن های ذکر شده در بالا برای شما ارسال کند.

اعلان های Wordfence

Wordfence لیست های نظارتی را در برابر تهدیدهای مربوط به هرزنامه های SEO و مسائل مربوط به URL ارائه می دهد. این نظارت شامل اعلان ها و هشدارهای مربوط به آدرس های اینترنتی آسیب دیده ، محتوای مشکوک و هرگونه تهدید ناشی از تزریق کد نامربوط و بدافزار است. Wordfence اعلان های ایمیل را بر اساس شدت مجاز می کند (برای مثال می توانید افزونه را طوری تنظیم کنید که فقط برای هشدارهای مهم به شما اطلاع دهد).

4.امن سازی یا Hardening

Hardening امنیت را می توان به عنوان جلوگیری از اجرای فایل های PHP در فهرست های حساس تعریف کرد. این ویژگی وب سایت را قادر می سازد تا دارای لایه های حفاظتی اضافی برای ایمن سازی وب سایت در برابر هرگونه بدافزار خارجیباشد. بنابراین ، Wordfence و Sucuri مقایسه می شوند تا از بهترین ویژگی امنیتی سخت افزاری که در وب سایت وردپرس به روز می شود اطمینان حاصل شود.

ویژگی های اضافی Sucuri

تسهیلات سخت افزاری Sucuri به کاربران اجازه می دهد تا اجرای فایل PHP را در فهرست های حساس وردپرس مسدود کنند. فعال کردن این ویژگی به وب سایت اجازه می دهد تا لایه محافظ بیشتری در برابر تهدیدات خارجی و حملات اشکال به دست آورد. Sucuri در موارد زیر Hardening را ارائه می دهد:

 • تأیید گزینه وردپرس : Sucuri برای محافظت از وب سایت در برابر هر گونه حمله ای که تصور می شود دامنه وردپرس شما را خراب می کند ، تحت این دسته امن می شود.
 • حذف نسخه وردپرس : در این دسته ، وب سایت را Hardening می کند تا از نشت نسخه وردپرس در عموم از طریق متا تگ HTML جلوگیری شود.
 • تأیید نسخه php:  وب سایت را برای محافظت از PHP یک وب سایت خاص وردپرس در برابر مهاجمان و هکرها امن می کند.
 • نشت اطلاعات و افزونه/ویرایشگر تم : Hardening توسط Sucuri همچنین از وب سایت در برابر هرگونه نشت اطلاعاتی که توسط محافظت از فایل های readme به شخص ثالث انجام می شود ، محافظت می کند و با غیرفعال کردن هرگونه تغییر در افزونه ها و فایل های موضوعی ، سایت شما را بیشتر ایمن می کند. این امر به ویژه برای سایت هایی که بسیاری از کاربران به پشتیبان دسترسی دارند ، مانند بازار اجتماعی وردپرس ، مفید است .

حفاظت اضافه شده به Wordfence

Wordfence احراز هویت دو مرحله ای را برای همه ورودهای خاص وب سایت ارائه می دهد تا مطمئن شوید که وب سایت در برابر هرگونه تلاش بی رحمانه ایمن و محافظت می شود. همچنین از وب سایت در برابر تلاش زیاد برای رمز عبور توسط هکرها برای خراب کردن تمامیت وب سایت محافظت می کند.

Wordfence علاوه بر این شامل ویژگی محافظت از رمز عبور لو رفته هم می شود که به کاربران اجازه می دهد از رمز عبور وب سایت خود که به طور تصادفی لو رفته است یا عمداً از طریق هک و قرار گرفتن در معرض خطر ، محافظت کنند.

افزون بر این ، این افزونه سیستم های دستی و کشوری را برای حفظ وب سایت و محافظت از آنها در برابر شبکه های مخرب و فعالیت ربات ها ارائه می دهد.

کدام افزونه را باید انتخاب کنید؟

هر دو افزونه دارای ویژگی ها و شیوه های فوق العاده ای هستند که به کنترل مدیریت امنیت وب سایت کمک می کند. از نظر استفاده و کاربرد ، انتخاب بهترین افزونه موجود بسیار گیج کننده است ، بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که از یک متخصص مشورت بگیرید تا شما را در این فرایند بیشتر راهنمایی کند. نکته اساسی دیگر قیمت افزونه است که قبل از خرید افزونه ای که به شما در طراحی وب سایت شما کمک می کند ، باید مورد توجه قرار گیرد.

اما اگر مقایسه باید انجام شود ، بگذارید واضح باشیم که هر دو افزونه خدمات عالی ارائه می دهند. وقتی صحبت از استفاده آسان و بهبود رابط کاربری می شود ، Sucuri در منطقه بسیار بهتر عمل می کند و یک پاسخ بهتری را ارائه می دهد. Sucuri همچنین در ارائه امن تر کننده امنیت سایت بسیار خوب عمل می کند ، زیرا دارای ویژگی های بیشتری است و همچنین از حفاظت در برابر هکرها از طریق نصب های راه دور به خوبی ترکیب می شود.

Wordfence از طرف دیگر در جلوی داشبورد به خوبی عمل می کند که در آن تمام تنظیمات اصلی را می توان با سهولت و سادگی تجزیه و تحلیل کرد. ویژگی فایروال وب یک حفاظت پایه عالی است که راهی بی عیب و نقص برای محافظت از وب سایت شما در برابر انواع حملات مجازی ایجاد می کند. همچنین مقرون به صرفه ترین گزینه این دو است.

هر دو افزونه دارای ویژگی ها و مکانیزم های فوق العاده ای هستند که می توانند وب سایت وردپرس را به طور یکپارچه به خوبی کار کنند و حداکثر محافظت را در برابر هرگونه حملات ارائه دهند. به ما اطلاع دهید که آیا مقاله به شما در محکم کردن انتخاب شما کمک کرده و به انتخاب بهترین افزونه برای وب سایت شما راهنمایی کرده است.

از آموزش راضی بودین ؟
+1
0
+1
0
+1
0

سلام👋، من امید نوروزی هستم

ابتدا با وردپرس آشنا شدم و بعد از مدتی علاقه به برنامه نویسی پیدا کردم و حالا عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم

شاهکار جدید سازنده قالب وودمارت

قالب فروشگاهی با دمو دیجی کالا و اکالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *