نحوه پیگیری خودکار لینک های خارجی در وردپرس

نحوه پیگیری خودکار لینک های خارجی در وردپرس

افزودن برچسب rel = nofollow به لینک های خارجی موجود در سایت شما تضمین می کند که موتور جستجوی از سایت شما این لینک ها را پیروی نکند و آنها را با رتبه بندی سایت شما مرتبط می کند. با این حال ،نباید خیلی نگران این باشیم که چه لینک هایی را باید دنبال کنیم یا دنبال نکنیم زیرا الگوریتم های رتبه بندی جستجوی گوگل هر روز در حال تغییر است و روش های قدیمی فریب دادن موتورهای جستجو مدت هاست که از بین رفته است.

کمی در مورد لینک سازی و سئو توضیح دهیم

لینک سازی یکی از قدیمی ترین و بهترین شیوه ها در بهینه سازی موتورهای جستجو است. هنگامی که یک وب سایت حاوی لینک سایت شما (یعنی لینک هایی به سایت شما) است ، از نظر امتیاز موتور جستجو ، یک امتیاز مثبت برای سایت شما است. اصطلاح عمومی که احتمالاً به دنبال آن هستید ،  بک لینک یا لینک خارجی است.
از یک موسسه آموزشی (مانند دانشگاه – edu.) یا دولتی (gov.) یک بک لینک دریافت کنید ، حداکثر امتیاز ممکن را دریافت می کنید. با این حال ، همه بک لینک هایی که دریافت می کنید باید از سایت های مربوط به وب سایت شما یا به طور کلی هم موضوع سایت شما باشد.

گوگل احمق نیست در حقیقت ، Google سایت/دامنه ای را که مراکز تبادل لینک و همه وب سایت های شرکت کننده را اجرا می کند ، مجازات می کند.

پیگیری لینک های خارجی در وردپرس

مدیران وب این عمل را انجام می دهند که همه لینک های خارجی موجود در سایت خود (به ویژه لینک های یک سایت رقیب) را دنبال نکنند ، به جز چند مورد. اینکه پیگیری یک لینک برای سئو خوب است یا بد ، موضوعی کاملاً متفاوت و تا حد زیادی قابل بحث است.

در این آموزش ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید تمام  لینک های خارجی موجود در پست ها یا صفحات خود را با استفاده از یک افزونه ساده – لینک های خارجی به صورت خودکار دنبال کنید .

  • ابتدا  افزونه External Links WordPress را نصب و فعال  کنید
  • سپس ، از تنظیمات >> لینک های خارجی ، به تنظیمات آن (افزونه) بروید
  • بر این اساس می توانید تنظیمات خود را انتخاب کنید. در زیر نمایی از تنظیمات است:

تنظیمات پیوندهای خارجی

هنگامی که تنظیمات خود را اعمال می کنم ، تغییرات در هر پست وبلاگ و صفحه قابل مشاهده است.

توجه کنید که چگونه برچسب rel = nofollow به لینک های داخلی داده نمی شود. عدم رعایت لینک های داخلی شما ایده بسیار بدی است – گوگل عاشق وب سایتی است که به شدت به هم لینک خورده است.

جمع بندی اخر

ما لینک های خارجی و همچنین  Nofollow for External Link را  در وردپرس آزمایش کردیم و متوجه شدیم که این افزونه افزونه ای (نسبتا) ساده تر است که برچسب های rel = nofollowرا به تمام لینک های خارجی اضافه می کند و به تمام پیوندها target =_ blank اضافه می کند. سایت شما و صفحه تنظیمات ندارد.

از آموزش راضی بودین ؟
+1
0
+1
0
+1
0

سلام👋، من امید نوروزی هستم

ابتدا با وردپرس آشنا شدم و بعد از مدتی علاقه به برنامه نویسی پیدا کردم و حالا عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم

شاهکار جدید سازنده قالب وودمارت

قالب فروشگاهی با دمو دیجی کالا و اکالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *