5 تا از بهترین افزونه ذخیره سازی ابر وردپرس 1400

5 تا از بهترین افزونه ذخیره سازی ابری وردپرس 1400

آیا به دنبال بهترین افزونه های ذخیره سازی ابری برای وردپرس هستید؟

افزونه های ذخیره سازی ابری ذخیره و دسترسی به فایل های وب سایت شما را از هر نقطه در جهان آسان می کند. آنها همچنین می توانند داده های شما را به طور خودکار همگام سازی کنند ، بنابراین ایمن هستند و همیشه پشتیبان گیری می شود.

در این مقاله ، برخی از بهترین افزونه های ذخیره سازی ابری وردپرس را که می توانید برای ذخیره فایل های وردپرس خود استفاده کنید ، به اشتراک می گذاریم.

چرا باید از افزونه ذخیره سازی ابری وردپرس استفاده کرد؟

افزونه های ذخیره سازی ابری وردپرس به امنیت وردپرس و امنیت فایل ها ، اسناد و سایر رسانه های وب سایت شما کمک می کند.

بسیاری از افزونه ها و ابزارهای ذخیره سازی ابری نیز فایل های رسانه ای شما را از سرورهای خود مانند CDN ارائه می دهند ، بنابراین می تواند سرعت وب سایت شما را نیز افزایش دهد.

حتی می توانید از کل وبلاگ وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، بنابراین مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، وب سایت و فایل های شما در صورت نیاز آماده بازیابی هستند.

بیایید برخی از بهترین افزونه های ذخیره سازی ابر وردپرس را بررسی کنیم.

1.افزونه  WPForms

WPForms

افزونه WPForms بهترین افزونه فرم تماس برای وردپرس است که توسط بیش از 4 میلیون وب سایت استفاده می شود. بسیار کار با آن است و می تواند برای ایجاد انواع فرم ها مانند فرم های تماس ، فرم های ثبت نام ، فرم های بارگذاری پرونده و موارد دیگر استفاده شود.

این نرم افزار دارای بیش از 100 قالب از پیش آماده است که به راحتی با سازنده کشیدن و رها کردن قابل سفارشی سازی است.

همه ورودی های فرم شما در پایگاه داده وردپرس ذخیره می شود ، اما می توانید افزونه را با ارائه دهنده ذخیره سازی ابری ادغام کنید.

به عنوان مثال ، می توانید فایل ها را به طور خودکار در Google Drive یا Dropbox بارگذاری کنید ، یا از افزونه Zapier برای اتصال با هرگونه سرویس ذخیره سازی ابری که ترجیح می دهید استفاده کنید.

نسخه رایگان از این افزونه به شما اجازه ایجاد فرم تماس ساده، اما برای ایجاد فرم های پیشرفته تر و ذخیره سازی ابر ویژگی های شما در نسخه حرفه ای نیاز دارید.

2. افزونه Uncanny Automator

Uncanny Automator

افزونه Uncanny Automator یکی از بهترین افزونه های اتوماسیون وردپرس در بازار است. این به شما امکان می دهد گردش کار خودکار قدرتمند ایجاد کنید تا بتوانید داده ها را به راحتی ذخیره کرده و با سایر برنامه ها به اشتراک بگذارید.

این برنامه با همه محبوب ترین افزونه های وردپرس در بازار ادغام می شود ، بنابراین می توانید اتوماسیون سفارشی را بدون نوشتن کد ایجاد کنید. مانند Zapier فکر کنید ، اما برای وب سایت های وردپرس.

برای مثال ، می توانید داده های فرم وردپرس خود را به Google Sheets ارسال کنید ، یا با Zapier ادغام شوید تا به برنامه هایی مانند Google Cloud Storage ، Dropbox و موارد دیگر متصل شوید.

می توانید با نسخه رایگان افزونه ، که از انواع افزونه های وردپرس و اقدامات خودکار پشتیبانی می کند ، شروع به کار کنید .

3. افزونه OptinMonster

OptinMonster

افزونه OptinMonster یکی از بهترین افزونه های پاپ آپ برای وردپرس است که توسط بیش از 1.2 میلیون وب سایت استفاده می شود.

به شما این امکان را می دهد تا پنجره های پاپ آپ و فرم های ثبت نام ایمیل را با یک ابزار کشیدن و رها کردن آسان ایجاد کنید ، بنابراین می توانید بازدیدکنندگان  خود را به مشترکان و مشتریان ایمیل تبدیل کنید.

شما می توانید سرنخ هایی را که ایجاد می کنید به طور خودکار در سرورهای Monster ذخیره کنید. مشتریان و داده های آنها با خیال راحت در حساب OptinMonster شما ذخیره می شوند ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد پشتیبان گیری یا امنیت ندارید.

Monster Leads

از داشبورد کاربر خود می توانید جزئیات سرنخ فردی را مشاهده کرده ، سرنخ های خود را فیلتر کرده و صادر کنید.

همچنین می توانید به خدمات بازاریابی رایانامه رایج متصل شوید ، بنابراین می توانید خبرنامه ای برای رهبران خود ارسال کنید تا روابط خود را افزایش داده و فروش داشته باشید.

توجه: می توانید با نسخه رایگان OptinMonster شروع کنید .

4. افزونه UpdraftPlus

UpdraftPlus

افزونه UpdraftPlus بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس در بازار است که توسط بیش از 3 میلیون وب سایت استفاده می شود. این به شما امکان می دهد یک نسخه پشتیبان کامل از سایت وردپرس خود ایجاد کرده و آن را در ابر ذخیره کنید.

می توانید پشتیبان گیری برنامه ریزی شده ایجاد کرده یا از وب سایت خود در صورت نیاز پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید از فایل هایی که می خواهید پشتیبان گیری کنید ، استفاده کنید.

این می تواند پشتیبان گیری شما را به طور خودکار در انواع ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری مانند Dropbox ، Google Drive ، Rackspace ، Amazon S3 و موارد دیگر بارگذاری کند.

5. افزونه WP Offload Media

رسانه بارگیری WP

WP Offload Media یک افزونه ذخیره سازی ابری آسان برای استفاده است که با ارائه دهندگان مختلف ذخیره سازی ابر همگام سازی می شود.

این برنامه به طور خودکار تصاویر ، فیلم ها ، اسناد و سایر رسانه های شما را در ارائه دهنده ذخیره سازی ابری دلخواه شما کپی می کند. سپس ، نشانی اینترنتی نسخه میزبانی شده ابر را جایگزین می کند.

این امر به شما اطمینان می دهد که نسخه هایی از رسانه خود را برای ذخیره در ابر ذخیره کرده اید.همچنین می تواند زمان بارگذاری وب سایت شما را شبیه به سرویس CDN افزایش دهد .

این افزونه در حال حاضر با Amazon S3 ، Google Cloud Storage و DigitalOcean Spaces برای ذخیره سازی ابر کار می کند.

همچنین با افزونه های فشرده سازی محبوب تصویر مانند EWWW Image Optimizer سازگار است تا سرعت سایت وردپرس شما افزایش یابد.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های ذخیره سازی ابری وردپرس برای سایت وردپرسی شما کمک کرده باشد.

از آموزش راضی بودین ؟
+1
9
+1
1
+1
0

سلام👋، من امید نوروزی هستم

ابتدا با وردپرس آشنا شدم و بعد از مدتی علاقه به برنامه نویسی پیدا کردم و حالا عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم

شاهکار جدید سازنده قالب وودمارت

قالب فروشگاهی با دمو دیجی کالا و اکالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *