ساخت لودینگ قبل از نمایش سایت با معرفی افزونه LOADING PAGE

ساخت لودینگ سایت وردپرس با معرفی افزونه loading page

حتما شما هم دیده اید که برای ورود به بعضی از سایت های یک لودینگ بسیار زیبا طراحی کرده اند و مخاطب برای مدت زمان کمی یکم سرگرم میشود تا سایت مورد نظر لود شود و مدیران سایت وردپرس اقدام به ساخت لودینگ سایت وردپرس میکنند.

ممکنه اینترنت بعضی از مخاطبان ضعیف باشد و برای ورود به سایت یک زمان بیشتری سپری کنند و خود گوگل هم به صورت پیشفرض یک صفحه بی روح و کسل کنند دارد تا ما منتظر بمانیم.

برای حل این مشکل میتوانید دست به کار شوید و یک لودینگ یا همان لطفا صبرکنید بسیار زیبا برای سایت خود طراحی کنید ، اگر از سیستم وردپرس برای سایت خود استفاده میکنید این مقاله از خانه سایت دقیقا برای شما دوستان نوشته شده است.

شما میتوانید به راحتی اقدام به ساخت لودینگ سایت خود کنید با افزونه بسیار عالی loading page with loading screen که اسم کامل این افزونه میباشد و نکته جالبش اینجاس که به صورت رایگان در مخزن وردپرس موجود است و 10000+ هزار نصب فعال تا به این لحظه دارد.

در ادامه میخواهیم نحوه فعال سازی و امکانات افزونه loading page with loading screen را به شما آموزش دهیم ،پس با ما همراه باشید.

راه اندازی افزونه لودینگ loading page with loading screen

راه اندازی این افزونه بسیار ساده میباشد و شما بدون دانش کدنویسی میتوانید یک لودینگ سایت وردپرس بسیار زیبا بسازید و اگر میخواستید این ویژگی را با کدنویسی انجام دهید بسیار زمان زیادی از شما میگرفت.

در ابتدا شما باید افزونه loading page را در مخزن وردپرس پیدا کنید و نصب کنید ، به بخش افزونه ها>افزودن رفته و افزونه loading page with loading screen را سرچ کنید ،بعد اقدام به نصب و فعال سازی کنید.

ساخت لودینگ قبل از نمایش سایت با معرفی افزونه LOADING PAGE
ساخت لودینگ قبل از نمایش سایت با معرفی افزونه LOADING PAGE

بعد از فعال سازی ، یک گزینه به قسمت تنظیمات پنل مدیریت اضافه می شود با اسم loading page بر روی آن کلیک میکنیم تا به بخش تنظیمات این افزونه برسیم ، همانند تصویر زیر میباشد.

ساخت لودینگ قبل از نمایش سایت با معرفی افزونه LOADING PAGE
ساخت لودینگ قبل از نمایش سایت با معرفی افزونه LOADING PAGE

افزونه به صورت خودکار به همین راحتی برای ما لودینگ سایت را فعال میکند ولی شما برای یک لودینگ سایت وردپرس شخصی باید تنظیمات خود را اعمال کنید و در تصویر بالا و تصویر زیر ، دور بعضی از امکانات این افزونه با خط قرمز مشخص کرده ایم و میخواهیم در ادامه معرفی کنیم که این گزینه ها چه کارهایی برای شما انجام میدهند.

ساخت لودینگ قبل از نمایش سایت با معرفی افزونه LOADING PAGE
ساخت لودینگ قبل از نمایش سایت با معرفی افزونه LOADING PAGE

معرفی برخی از امکانات افزونه loading page with loading screen

 • enalble loading screen : فعال سازی و غیرفعال سازی صفحه لود سایت
 • display a close screen button : فعال سازی دکمه بستن لود در سایت
 • display the loading screen on : میخواهید در چه صفحه ای لود قرار دهید ؟ (همهی صفحه ها ، بزرگتر ، کمتر)
 •  display the loading screen : صفحه لود را نشان دهید در ؟ (همیشه لودینگ باشد ، فقط یکبار نمایش داده شود ، در هرصفحه فقط یکبار نمایش داده شود.)
 • display loading screen in : نمایش صفحه بارگیری در ؟( فقط صفحه اصلی ، تمام صفحات یا آدرس صفحه خاص خود را میتوانید واردکنید)
 • Select the loading screen : صفحه بارگیری را انتخاب کنید ؟(به صورت لوگو باشد ، به صورت نوار باشد)
 • (select the logo image(or any other image :شما میتوانید در این بخش از لوگو های اماده زیبا که خود افزونه ارائه داده استفاده کنید یا تصویر لوگو خود را وارد کنید.

برخی از امکانات یا تنظیمات افزونه  لودینگ سایت را برای شما معرفی کردیم , و حتما اگر به این ویژگی نیاز داشتید میتوانید از افزونه بسیار عالی loading page استفاده کنید.

و در پایان هم هرگونه سوال یا پیشنهاد داشتید میتوانید در زیر این مقاله برای ما دیدگان ارسال کنید و در کوتاه ترین زمان پاسخگوی شما همراهان هستیم.

از آموزش راضی بودین ؟
+1
0
+1
0
+1
1

سلام👋، من امید نوروزی هستم

ابتدا با وردپرس آشنا شدم و بعد از مدتی علاقه به برنامه نویسی پیدا کردم و حالا عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم

شاهکار جدید سازنده قالب وودمارت

قالب فروشگاهی با دمو دیجی کالا و اکالا

4 پاسخ

  1. سلام بله با همه ی قالب های معتبر سازگاره، تا به امروز کسی مشکلی گزارش نداده میتونین با خیال راحت استفاده کنین
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *