5 افزونه قیمت گذاری برتر مقایسه شده است

مقایسه 5 افزونه جدول قیمت گذاری برتر

شاید گفتن آن عجیب به نظر برسد ، اما جدول قیمت گذاری تقریباً یک هنر است. تعداد زیادی کتاب در مورد این موضوع وجود دارد. برای اکثر مردم ، پیاده سازی یکی از انواع افزونه های جدول قیمت گذاری موجود می تواند راه زیادی را برای شما داشته باشد.

جای تعجب نیست که وردپرس تعدادی افزونه برای کمک به شما در افزودن جدول قیمت به وب سایت خود ارائه می دهد. بهترین راه حل ها به شما امکان می دهند تقریباً تمام جنبه های جداول خود را تغییر دهید تا مطمئن شوید که نیازهای شما را برآورده می کنند. علاوه بر این ، افزونه ای با قیمت مناسب برای شما وجود خواهد داشت.

به این ترتیب ، این پست پنج افزونه جدول قیمت گذاری بسیار عالی را مقایسه می کند. ما به شما می گوییم که در هر افزونه ای که استفاده می کنیم بین بهترین افزونه ها انتخاب کرده ایم  و در انتهای پست ، می دانید کدام یک بیشترین نیاز شما را بر آورده می کند.

جدول قیمت چیست و چرا آنها می توانند درآمد بیشتری برای شما ایجاد کنند

جداول قیمت گذاری را در سراسر اینترنت ، به ویژه در وب سایت های تجاری ، مشاهده کرده اید. در حقیقت ، اکثر مشاغل تجارت الکترونیک از جداول قیمت گذاری برای نمایش پیشنهادات خود استفاده می کنند. برخی می توانند بسته به استراتژیک خود آن را بسازند.

جدول قیمت Kinsta.

بیایید توضیح دهیم که جدول قیمت چیست. این مجموعه ای از ردیف ها و قیمت های مختلف برای کل استراتژیک شما است. به صورتی باید باشد که مشتری آن را ساده ببیند چه چیزی ارائه می شود و تصمیم بگیرد. اغلب به صورت مراحل زیر پیاده سازی می کنیم:

 • قیمت واضح ، گاهی اوقات با تغییر بین هزینه های ماهانه و سالانه.
 • مقایسه ساده ویژگی های موجود در یک طرح.
 • فراخوانی برای اقدام (CTA) برای هر ردیف، به طوری که مشتری از یک دوره مشخص عمل می کند.

هنگام طراحی جدول قیمت ، سفارشی سازی مهم است ، زیرا نظریه رنگ و سایر عوامل در این امر نقش دارند. بهترین راه حل ها گزینه های سفارشی سازی سنگینی را در اختیار شما قرار می دهند.

صرف نظر از این موضوع ، هنگام انتخاب افزونه جدول قیمت گذاری ، چند جنبه و عنصر وجود دارد که ما باید در آینده به آنها توجه کنیم.

هنگام مقایسه افزونه های جدول قیمت گذاری ، به دنبال چه چیزی باشید

پیشتر ، ما برخی از عناصر کلیدی افزونه جدول قیمت گذاری را بیان کردیم. از جنبه مثبت ، انتخاب های زیادی در دسترس است.بسیاری از افزونه های جدول قیمت گذاری دارای ویژگی های اصلی مشابه هستند ، بنابراین این عوامل کوچک و نکات ریز هستند که به شما در تصمیم گیری درست کمک می کنند.

ما می توانیم در اینجا بیشتر صحبت کنیم تا در مورد نحوه مقایسه افزونه هایی که انتخاب کرده اید ، بحث کنیم. در اینجا چند سوال وجود دارد که باید از خود بپرسید:

 • آیا قیمت افزونه با بودجه من مطابقت دارد؟
 • آیا افزونه رایگان می تواند نیازهای من را در حال حاضر و در آینده برطرف کند؟
 • آیا می توانم از افزونه جدول قیمت گذاری با صفحه ساز مورد علاقه خود استفاده کنم؟
 • آیا می توانم CTA را بر اساس نیازهای خودم اغلب با استفاده از یک طرح رنگی در نام تجاری ، سفارشی کنم؟
 • آیا الگوها و نسخه های نمایشی برای کمک به من در راه اندازی سریع و یا الهام بخش وجود دارد؟

اینها سوالات اساسی هستند که نکاتی را در اختیار شما قرار می دهد که باید راه حل های آنها را در نظر بگیرید. البته ممکن است نیازهای خاصی داشته باشید که افزونه انتخابی شما باید برآورده کند. فقط شما می توانید در مورد اولویت هر یک از نیازهای خود تصمیم بگیرید.

5 افزونه قیمت گذاری برتر مقایسه شده است

در ادامه ، بیایید به راه حل هایی که به عنوان افزونه های جدول قیمت گذاری برتر انتخاب کرده ایم ، بپردازیم. هر کدام دارای یک عنصر منحصر به فرد هستند که آن را از بقیه متمایز می کند. در به صورت خلاصه در موردشون توضیح داده ایم:

 1. افزونه Responsive Pricing Table: این افزونه رایگان یک راه حل درجه یک است که در بیشتر موارد نیازی به ارتقاء آن نخواهد داشت.
 2. افزونه WRC Pricing Tables: اگر راه حل رایگان می خواهید ، این افزونه دارای انتخاب خوبی از ویژگی های رایگان ، با یک مسیر ارتقاء روشن است.

 3. افزونه Go Pricing: این افزونه ممتاز دارای قابلیت های زیادی است و می تواند در استراتژی جدول قیمت گذاری شما نقش محوری داشته باشد.
 4. افزونه WP Table Builder: اگر دنبال سازنده جدول قیمت گذاری با کشیدن و رها کردن هستید ، این افزونه با هزینه مطابقت دارد.
 5. ویجت جدول قیمت گذاری برای Elementor . با توجه به ادغام مستقیم ، کاربران افزونه محبوب صفحه ساز به این راه حل تمایل خواهند داشت.

هر یک از افزونه های جدول قیمت گذاری انتخابی ما می تواند متناسب با صورت حساب باشد. به همین دلیل ، با خیال راحت به اطراف بروید و مواردی که به نظر می رسد مناسب نیازهای شما است را بررسی کنید.

1.افزونه Responsive Pricing Table

افزونه Responsive Pricing Table در ایتدای لیست ما است . این افزونه ساده که به شما کمک می کند جداول قیمت گذاری را به وب سایت خود اضافه کنید. این افزونه بر اساس کد کوتاه  کار می کند و دارای گزینه های سفارشی زیادی است که به شما در طراحی جداول قیمت گذاری زیبا کمک می کند.

شما می توانید تعدادی فیلد و گزینه ضروری را برای یک جدول قیمت گذاری منحصر به فرد مانند رنگ ها ، قیمت ها ، توضیحات و موارد دیگر تنظیم کنید. هیچ محدودیتی برای تعداد ویژگی هایی که می توانید برای هر ردیف لیست کنید وجود ندارد و همچنین می توانید در صورت داشتن مهارت از CSS سفارشی برای تنظیم جداول قیمت گذاری خود استفاده کنید.

علاوه بر این ، می توانید تغییرات زیر را در هر جدول قیمت گذاری ایجاد کنید:

 • شما می توانید علامت ارز را حذف یا تغییر دهید.
 • قلم ها می توانند بر اساس انتخاب های گسترده سایت شما یا سفارشی برای جدول قیمت گذاری باشد. همچنین تنظیمات پیش فرض اندازه ای وجود دارد که به شما کمک می کند چیدمان خود را مشخص کنید.
 • شما می توانید هر طرحی را به راحتی پیاده سازی کنید.

2. افزونه جداول قیمت گذاری WRC

افزونه جداول قیمت گذاری WRC یکی دیگر از افزونه های کاربردی رایگان است، به عنوان یک راه حل رایگان ، بسته بندی شده و آماده استفاده برای شما است.

همانطور که از نامش بر می آید ، این افزونه بر اساس استاندارد فعلی CSS3 است ، به این معنی که تقریباً بر روی همه تنظیمات سایت کار می کند. این به شما امکان می دهد سطوح قیمت گذاری یک یا چند جدول را نمایش دهید و دامنه زیادی برای تغییر ترتیب و طرح جدول قیمت گذاری خود دارید.

سه نسخه از جدول قیمت گذاری WRC برای انتخاب وجود دارد:

 • نسخه رایگان.
 • نسخه استاندارد
 • نسخه نهایی

تفاوت بسیار کمی است و برای قیمت پایین ، ما از نسخه استاندارد استفاده می کنیم تا همه ویژگی های افزونه را باز کنیم. نسخه های پولی به شما الگوهای بیشتری و گزینه های مختلف و حتی ویژگی های جاسازی شده ویدیو را ارائه می دهند.

در کل ، WRC Pricing Tables یک افزونه مجهز است. با این وجود ، نسخه رایگان ممکن است به اندازه کافی برای شما مفید باشد.

3.افزونه Go Pricing

یک افزونه بسیار عالی و کاربردی که با صفحه سازهایی مانند المنتور ، ویژوال کامپوزر و … سازگار است و میتوانید هر نوع جدول قیمت گذاری که مدنظر دارید به راحتی با افزونه Go Pricing پیاده سازی کنید.

افزونه Go Pricing.

چند دلیل وجود دارد که شما از افزونه جدول قیمت گذاری Go Pricing استفاده کنید:

 • از سال 1392 در بازار بوده و به روزرسانی های منظم را دریافت می کند.
 • قیمت آن بسیار ارزان است و ارزش بالایی دارد و میتوانید در مارکت های وردپرس ایرانی تهیه کنید.
 • رتبه بندی و نظرات کاربران در مقایسه با سایر محصولات مشابه بهترین است.
 • افزونه دارای ویژگی های فراوانی است.

Go Pricing نیز با سازندگان صفحه مانند Beaver Builder ، WPBakery Page Builder و Elementor سازگار است .

اگر سایت شما به جداول قیمت گذاری اهمیت زیادی می دهد و شما به بیشترین قابلیت و محدوده ویرایش نیاز دارید ،انتخاب این افزونه می تواند گزینه خوبی باشد.

4.افزونه WP Table Builder

با توجه به افزایش مالکین سایت با استفاده از Block Editor ، منطقی است که سایر قالب و افزونه ها در ایجاد یک راه حل کاربر پسند برای هر سایتی که دارند دنبال کنند. افزونه WP Table Builder نیز از این قاعده مستثنی نیست. از قابلیت کشیدن و رها کردن برای ایجاد یک طرح پیچیده و طرح بندی ساده استفاده می کند.

افزونه WP Table Builder.

پس از نصب افزونه ، یک پنل مدیریت اختصاصی در وردپرس وجود خواهد داشت. از اینجا می توانید جدول قیمت گذاری خود را با استفاده از عناصر مختلف شروع کنید. یک جنبه عالی افزونه WP Table Builder این است که چگونه می توانید جداول قیمت گذاری را با استفاده از فایل های CSV یا XML وارد و صادر کنید. این امر باعث می شود انتقال خلاقیت شما به سایر موارد فوری باشد. اگر کاربر TablePress هستید ، می توانید آن قالب را به سایت خود اضافه کنید.

در حالی که نسخه رایگان افزونه WP Table Builder قابلیت های زیادی را ارائه می دهد ، نسخه پولی نیز وجود دارد . و دارای موارد اضافی زیر است:

 • اولویت پشتیبانی و به روز رسانی.
 • قابلیت افزودن نمادها و ترکیب آن با متن.
 • عناصر اضافی ، مانند رتبه بندی ، روبان و لیست های سبک.
 • قابلیت پیشرفته برای سفارش و مرتب سازی سطرها و ستون های جدول.

به نظر ما ، افزونه پولی ارزش خوبی دارد. وقتی آن را با سایر افزونه های پولی مانند Go Pricing مقایسه می کنید مقداری گرانتر است ، اما سازگاری آن با وردپرس خوب است. به این ترتیب ، اگر افزونه WP Table Builder به شما در دستیابی به اهداف خود از طریق رابط کاربری کمک کند ، هزینه آن نسبت به کاری که می خواهید انجام دهید مناسب است.

5. ابزار جدول قیمت برای Elementor

بسیاری از صاحبان سایت هنوز دوست دارند از افزونه صفحه ساز مورد علاقه خود استفاده کنند.

با توجه به قالب، ویجت جدول قیمت گذاری به طور طبیعی با Elementor سازگار است. شما می توانید از گزینه های اضافی همراه با ویرایشگر صفحه ساز برای ایجاد جداول قیمت گذاری خود ، با مجموعه ای از ویژگی های عالی که خود المنتور ایجاد می کند می توانید یک جدول قیمت حرفه ای و کاربر پسند بسازید.

ویجت جدول قیمت گذاری برای Elementor می تواند به صورت رایگان در اختیار شما قرار گیرد ،و نسخه پولی المنتور مجموعه ای از ویجت ها و ویژگی های دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. اگر از کاربران راضی Elementor هستید ، این اولین انتخاب برای ایجاد جداول قیمت گذاری شما با استفاده از صفحه ساز است.

پیدا کردن راه هایی برای مشتریان رسیدن به ردیف قیمت مناسب برای آنها یک اقدام سخت است. یک جدول قیمت گذاری کاربرپسند و حرفه ای می تواند معجزه کند. این به مشتری این امکان را می دهد که در مورد برنامه ای که انتخاب می کند سرویس شما را خوب بیان کند. علاوه بر این ، می توانید از سفارشی سازی ماهر برای کمک به ارائه بهتر استفاده کنید.

از آموزش راضی بودین ؟
+1
2
+1
1
+1
1

سلام👋، من امید نوروزی هستم

ابتدا با وردپرس آشنا شدم و بعد از مدتی علاقه به برنامه نویسی پیدا کردم و حالا عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم

شاهکار جدید سازنده قالب وودمارت

قالب فروشگاهی با دمو دیجی کالا و اکالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *